Gréckokatolícka cirkev farnosť Ďačov
Kalendár
Dnes je: Streda
26. september. 2018

Sviatok má:
dnes: Edita
zajtra: Cyprián
pozajtra: Václav
včera: Vladislav

IP:54.166.141.69.
ec2-54-166-141-69.compute-1.amazonaws.com
Hlavné menu
MenuMaker produced NavBar
Gréckokatolícky magazín

TV - naživo
gréckokatolícky magazín

Biblia
Nový zákon
Nový zákon

Starý zákon
Starý zákon
Ďačov mapa

Letecký pohľad Ďačov
Vyhľadaj na stránke


Pokročilé vyhľadávanie
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
TV vysielania
Aktivity Centra pre rodinu na Sigorde
Informácie

Aktivity Centra pre rodinu na Sigorde

Kurz Billingsovej ovulačnej metódy (6. – 8. október 2017) – Centrum pre rodinu na Sigorde vás pozýva na kurz Billingsovej ovulačnej metódy, ktorý organizuje v spolupráci s Donum vitae. Kurz je určený predovšetkým lektorom Billingsovej ovulačnej metódy, tým, ktorí majú absolvovaný prvý kurz, tým, ktorí chcú prehĺbiť svoje vedomosti, a tým, ktorí si chcú obnoviť svoj certifikát. Privítame však všetkých, ktorí chcú poznať tajomstvo zrodu života a získať kľúče od svojej plodnosti, aby mohli vedome spolupracovať s Pánom na stvoriteľskom diele. Príspevok je 50 eur za osobu.

Kurz Samuel (13. – 15. október 2017) – Výchova detí je zaiste jedným veľkým umením a tým najlepším vychovávateľom je Boh, ktorý nám deti daroval. Výchova teda spočíva v zodpovednom odovzdávaní viery vlastným deťom. Ide o to, ako neprekaziť Bože zámery s našimi ratolesťami. Kurz Samuel vám pomôže plnšie porozumieť výchove a odovzdávaniu viery deťom na princípoch Božieho slova. Cieľom je posilnenie, obnova a uzdravenie v oblasti vzťahov rodičov s deťmi. Príspevok je 95 eur za manželský pár.

Kurz prípravy na manželstvo (19. – 22. október 2017) – Ak sa chystáte na svoj svadobný deň alebo o ňom ešte len uvažujete, ak máte plnú hlavu predsvadobných príprav, alebo sa okolo svadobných salónov ešte len prechádzate, urobte pre vašu spoločnú budúcnosť ešte niečo, čo váš vzťah posilní. Dajte vašej vysnívanej svadbe ešte jedno kritérium – kvalitnú prípravu. Viac sa o kurze prípravy na manželstvo môžete dozvedieť na www.domanzelstva.sk. Príspevok je 60 eur za osobu.

MMM2 kurz (Manželstvo misia možná) (27. – 29. október 2017) – Víkend pre manželské páry túžiace obnoviť si manželskú jednotu, vzájomnú lásku a porozumenie. Víkend je pod vedením známeho slúžiaceho tímu SNE – Spoločenstvo novej evanjelizácie Dolný Kubín. Tento kurz nadväzuje na kurz MMM1, ktorý treba mať absolvovaný. Príspevok je 95 eur za manželský pár.

Kurz Biblia a peniaze (3. – 5. november 2017) – „Nechaj Boha na pokoji, hovoríme o biznise!“ Koľkokrát sme počuli podobné výroky? Ani pre mnohých z nás kresťanov nie je ľahké vybudovať most medzi Božím slovom a naším finančným životom. V Biblii je však dvakrát viac veršov o peniazoch ako o viere a modlitbe dohromady. Vedeli ste to? Súvislostí medzi Božím slovom a našimi financiami je viac, ako si často myslíme. Boh nám nepovie, koľko máme investovať do sporiaceho účtu a do akciových trhov, ale podáva nám Božie zásady, ktoré budú usmerňovať náš finančný manažment vrátane krátkodobých, strednodobých a dlhodobých investícií. Potrebujete zlepšiť svoju finančnú stabilitu? Chcete viac spoznať Božie zásady, ktoré môžu usmerniť vaše finančné hospodárenie? Tento kurz vám pri tom pomôže. To, ako spravujeme svoje peniaze, odhaľuje, kde sa duchovne nachádzame. Príspevok na kurz je 50 eur za osobu.Publikované: Piatok, 15.09. 2017 - 16:17:47 Od: o.Jan
 
Súvisiace odkazy
· Viac o Informácie
· Ďalšie články od autora: o.Jan


Najčítanejší článok na tému Informácie:
Odpustová slávnosť v Levoči 2. a 5.-6. júla 2014

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

Súvisiaca téma

Informácie

K tomuto článku nie je možné vložiť komentár.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV


Správca stránok: Mgr. Krehlík Ján

©2012
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.07 sekúnd

  Admin
Infor. o registracii domeny